Jdi na obsah Jdi na menu
 


7 kapitola

2. 7. 2008

Uběhly tři roky a Harry se stále učil na Akademii. Harryho staří přátelé ho zavrhli hned po tom, co jim Brumbál oznámil, že se z něj stal neutrum.
Harry se také velmi změnil. Díky zvěromagii již nepotřeboval brýle Vybrat tvora pro něj nebylo moc těžké. Zvolil si, že se bude měnit do magické Bílé pumy. Tato puma má otrávené drápy a dokáže, když je dost velká zima, udělat i s trochu sněhu smrtící krápník, který může poslat na nepřítele. Dále Harry se změnil též vzhledem. Už neměl pouze pruhy ve vlasech, ale po celém jeho těle se zjevovaly různé ornamenty a runy, které tam má, protože od toho dne, kdy vyvolal armádu mrtvých, aby ho s přáteli ochránila se z něj stal z části nekromancer.
„Ahoj Harry,“ pozdravil ho jako každé jiné ráno Ocelot.
„Čau Ocelote. Co máme dneska za hodiny?“
„No, dneska máme dvouhodinovku posilování, potom hodinu temných tvorů dále dvouhodinovku run. Potom máme hodinu volna na oběd a dále máme dvě hodiny Bílé magie, dvě hodiny Černé magie a hodinu Živlové magie. To by dneska mělo být všechno.“
„Jo, to je skvělý. První školní den a oni nám stejně daj deset hodin učení. Ještěže se tady nemusí dělat domácí úkoly,“ řekl Harry.
„Jo to sice nemusej, ale zase nemáme už volný ani soboty a neděle,“ řekl Ocelot a dál zkoumal rozvrh hodin.
„Volnou máme jednu neděli za čtrnáct dní jinak jednou za čtrnáct dní máme nějakej výcvik plížení v lese a to je asi všechno,“ usmál se Ocelot a roztáhl svá křídla a vyšel následován Harrym na chodbu.
Ocelot se také hodně změnil, ostatně jako všichni. Už se nebál jak jeho křídla budou lidé brát a chodil s nimi pořád. Z Harryho, George a Ocelota se stala obávaná parta. Když je někdo napadl nebo velmi urazil, tak toho poté hodně litoval. Mnohokrát se stalo, že studenta, co je naštval či napadl našli mrtvého nebo zraněného někde na chodbě. Zato pak dostávali tresty. Ovšem ne za to, že někoho zabili nebo zranili, ale za to, že ,,znečistili“ školu.
Školní řád totiž netrestal když to zabití bylo dobře odůvodněno, což znamená, že si začal ať už urážkami nebo napadením, ovšem nesměli zabít nikoho z nižšího ročníku. Ty většinou našli pouze zraněné.
Když dorazili na oběd tak k nim přišel ředitel.
„Všichni pojďte za mnou. Hned!!“ dodal když viděl že se jim ho moc nechce následovat. Nakonec všichni vstali a následovali ředitele do ředitelny.
„Takže, jak jste si všimli většina třeťáků zmizí a je jich tu poté jen pár, ale ti třetáci nezmizí, jen se schovávají nebo jsou mrtví.Takže chci po vás vědět, kdo bude ochoten podstoupit mutaci. Znamená to, že vám jedním velmi složitým lektvarem, který jsem vymyslel, dáme DNA jiného tvora. Nejlepší by bylo, kdyby toho, ve kterého se proměňujete a vy pane Opacitasi nemůžete, jste už z část jiný tvor.“
Přihlásil se Harry, George a Samuel.
„Tak tedy dobrá. DNA těch tvorů. ve které se proměňujete máme, a lektvar, ten tu taky mám,“ řekl a všem, kdo se přihlásili, podával nechutně vyhlížející lektvar, který se dost podobal Mnoholičnému. Všichni tři ho na vypili.
Po vypití okamžitě klesli na zem. Ta bolest byla strašná. Zmítali se tam a nikdo z nich nevydržel nekřičet, tak je radši uspali a odvedli do utajované části hradu. Tady mohli ti, co podstoupili mutaci pobývat (mutace jim nastálo dá schopnosti, rychlost,sílu atd... těch zvířat, ale mohli se kdykoliv proměnit zpět. Je to hodně nepříjemné a málokdo vydrží být promněněn zpět dále jak patnáct hodin).
Procházeli chodbou a ostatní si je prohlíželi. Nebylo jich moc jen asi deset. Moc lidí nechce podstoupit mutaci. Harry s ostatníma se probrali po měsíci.
Hned, co se Harry probral se podíval na své ruce. Byl zvědavý jak po mutaci vypadá. Na rukou měl hodně dlouhé černé drápy, zvedl se z postele a vyčaroval si zrcadlo. Po celém těle měl krátkou bílou srst a ještě měl ocas a to bylo asi vše. Hned vyzkoušel proměnu zpět. Celé tělo ho začalo svědit poté štípat a následně vypadal jako dřív.
Šel se podívat jak jsou na tom ostatní. Samuel měl po celém těle zelené šupinky a z hlavy mu vyčnívaly dva malé růžky. Také měl drápy ,ale o něco menší.
Harry tedy šel dál, podívat se na George. Ten měl drobnou černou lesklou srst a jako Harry a Samuel měl drápy, ale tyhle měly jiný tvar takový spirálovitý a ještě měl na zádech křídla. Harry se tedy proměnil zpět na jeho nynější podobu. Kupodivu mu přeměna trvala necelou sekundu. Vzbudil tedy George a Samuela a vyrazili se seznámit s novými spolubydlícími.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nádhera

(katie, 4. 7. 2008 22:53)

prostě nádherná kapitola. jsem moc zvědavá jak to bude pokračovat

mnoo...

(Saskya, 3. 7. 2008 13:14)

je to vážne zaujímavé.. len škoda, že uplynulo až toľko času... som sa tešila.. že by to ešte spojilo napr. s nejakým útokom na Harryho minulú školu.. že by bolo niečo.. prečo by musel ísť znova niekde, kde to opustil... a zároveň by bol oproti bývalím priateľom ten silný... ten.. "super".. juuj.. už mooc fantazírujem.. ale i tak som veľmi zvedavá, čo našich hrdinou čaká ďalej.. a čo sa v ráde a pod.. dialo počaš Harryho neprítomnosti... :))

zajímaví

(šárka, 2. 7. 2008 14:05)

tak to bude vážně ještě zajímaví už se těšim napokračování